Mogą również chcieć wysłać Ci ekskluzywne oferty za pośrednictwem poczty elektronicznej, więc pamiętaj, aby włączyć to w ustawieniach konta. Bukmacherzy muszą przestrzegać przepisów dotyczących hazardu PL, a to oznacza, że ​​czasami żądają od ciebie dokumentacji, aby zweryfikować twoją tożsamość. Najłatwiej jest zachować kopię swoich dokumentów, abyś mógł je po prostu odpalić, jeśli bukmacher ich poprosi.

  • Poniżej podaliśmy przewodnik krok po kroku, w jaki sposób możesz ubiegać się.
  • Ilość bonusu i leczenia bonusma różnią się w zależności od sportowca online.
  • Mam kalkulator, który mówi dokładnie, jaki udział jest potrzebny, aby zwrócić równy zysk bez względu na wynik podczas korzystania z bezpłatnego zakładu.
  • Zwykły gracz użyłby tych bezpłatnych zakładów jako normalnie i ryzykowałby ich wydarzenia, które ich zdaniem wygra.

Kiedy używasz bezpłatnego zakładu, ponownie zakład „Lay” obejmuje zakład „tyłu”. Tym razem jednak, ponieważ bezpłatny zakład to pieniądze bukmonisowe, powinieneś osiągnąć niezły zysk. W powyższym przykładzie minimalny zysk wynosił 15 USD.90 z 20 USD.00 Bezpłatny zakład. Nowe oferty klientów to tylko punkt wyjścia.

Tym razem warto wybrać szanse większe niż 2.5 Aby zmaksymalizować swój zysk. Pamiętaj tylko, że im wyższe są, tym więcej musisz mieć na koncie Betfair, aby go położyć (patrz kwota „odpowiedzialności” w narzędziu poniżej). Przynosi szanse na żywo z Williama Hilla i znajduje równoważne szanse na Betfair na tysiące nadchodzących meczów piłkarskich. Czasami oferują nawet bezpłatne zakłady dla nowych klientów (jeśli masz szczęście). Dostępność ofert zależy od bukmachera. Niektórzy z większych bukmacherów działają w krajach na całym świecie i mogą mieć podobne oferty dostępne w Twoim kraju.

Jak otworzyć konto bukmacherskie?

Wartości pieniężne pod szansami reprezentują dostępną płynność, czyli ile pieniędzy jest dostępne do zwrotu lub leżeć na te szczególne szanse. Nie jestem jednak pewien, czy Ray oferuje zmiany od czasu do czasu. 2-Betfair to przykład strony, w której można użyć trybu zakładów wymiany . Czy nadal mogę zastosować to samo podejście z zakładem GG? Wiem, że jest już za późno, ale na swojej pozycji mogłeś po prostu wymienić się na giełdzie lub złożyć zakład do zminimalizowania strat.

Po pierwsze, większość bezpłatnych zakładów piłkarskich jest przyznawana tylko wtedy, gdy najpierw zastanawiasz się nad prawdziwą gotówką. Podejście do zakładu kwalifikacyjnego jest dokładnie takie samo, jak dopasowany zakład. Umieść swój zakład „z powrotem” z bukmacherskim i.mi. „Założę się, że Team X pokona Team Y”, a następnie „złożyć” swój wybór na wymianie bukmacherskiej I.mi. „Założę się, że Team X nie pokonuje Team Y”. Z tego powodu możliwe jest, że stracisz niewielką kwotę .

Obejmując oba wyniki w tym meczu, Twój zysk jest gwarantowany. Oczywiście nie możesz spodziewać się, że wyniesie sumę gotówki, jak w akumulatorze, ale nadal będziesz mógł dobrze wykorzystać ten bezpłatny zakład. Powiedzieliśmy już, że dopasowane zakłady to strategia obejmująca oferty zakładów, takie jak bezpłatne zakłady, które mają gwarantowany zysk.

Łączenie tych dwóch nie jest nielegalne dopasowane zakłady. W najgorszym przypadku rozważ wstrywanie w kolejce do zakładu po wyższej cenie. Zwiększy to twoją odpowiedzialność, a tym samym zmniejszy zysk (ale bardziej prawdopodobne jest, że zostanie dopasowany). Możesz utworzyć arkusz kalkulacyjny Excel „Dopasowany kalkulator zakładów” za pomocą tych obliczeń.

Jest dopasowany do obstawiania martwy?

To, w połączeniu z oferowanymi wysokimi zyskami, oznacza, że ​​możesz osiągnąć stosunkowo wysoką stawkę godzinową. Dopasowane zakłady są nadal jednym z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie z domu. Dopóki bukmacherzy oferują bezpłatne oferty zakładów, Back i Lay Betting mogą nadal zapewniać zyski.

Wskazówki dotyczące dopasowanych zakładów

Układasz zakład kwalifikacyjny na wynikach w nadziei, że promocja zostanie uruchomiona, dostarczając bezpłatnego zakładu. Kiedy się dopasowujesz, musisz użyć bezpłatnych zakładów i innych pieniędzy. Czasami, aby ubiegać się o bezpłatny zakład, musisz umieścić pierwszy zakład. Wspierasz wybór ze swoim bukmacherem i położysz ten sam wybór na giełdzie bukmacherskiej. Zawsze będziesz stracić niewielką kwotę, a to znana jako strata kwalifikująca. Możesz wykonywać zakłady do dowolnego bukmachera, ale oczywiście chcesz zdeponować swoje ciężko zarobione pieniądze na jedną z najlepszych, które oferują regularne bezpłatne zakłady. Główną różnicą w zakresie wymiany bukmacherskiej w porównaniu z bukmacher.

Wybór drużyny oznacza po prostu, że gracz „poparł” tę drużynę, aby wygrać wydarzenie. Jakiś początkowy kapitał poświęcony dopasowanym zakładom. Jeśli chcesz wykonać tę strategię zakładów, musisz wykonać kilka obliczeń. Aby zaoszczędzić czas, zalecamy korzystanie z naszego zaawansowanego kalkulatora bukmacherskiego, co znacznie ułatwi wszystko. Jest to dość proste, a jako każdy z naszych kalkulatorów BET, tak naprawdę nie wymaga tego, jak to działa. Nie mam obecnie dostępnego kursu wideo. Jeśli postępujesz zgodnie z powyższym procesem, upewnij się, że zakłady pasują do liczb w kalkulatorze, powinno być w porządku.

Wyjaśniono dopasowane zakłady

Teraz bukmacherzy nie są tak naiwni jak kiedyś. Dają ci bezpłatne zakłady, ponieważ myślą, że masz już dość dopasowanych zakładów i przełączasz się na proste zakłady, w których przegrasz. W rezultacie, gdy utworzysz konto, będziesz bombardowany ofertami bezpłatnych zakładów, które pomogą Ci przyzwyczaić się do platformy bukmacherskiej. Upewnij się, że zarejestrułeś się w największych bukmacherach internetowych PL i poczekaj, aż oferty przybywają za pośrednictwem poczty e -mail. Może to obejmować obstawianie wyników przeciwnych w linii pieniężnej, spreadu punktu lub całkowitej lub ponad/w ramach rynku lub obstawianie opcji na giełdzie na bukmachentach. Aby zminimalizować ilość pieniędzy, których potrzebujesz, aby rozpocząć dopasowane zakłady, możesz skorzystać z oferty zakładów bez ryzyka, która nie wymaga kwalifikującego udziału.

Niektórzy wahają się, czy używać dopasowanych zakładów, ponieważ brzmi to „zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe”, ale ten system jest całkowicie uzasadniony. Nie ma konkretnego limitu, ile pieniędzy możesz zarobić na dopasowanych zakładach. Powinieneś spodziewać się zwrotu w wysokości co najmniej 70% oferty w pierwszym zakładach. Odtąd, im bardziej dopasowane zakłady, tym więcej pieniędzy, tym więcej pieniędzy. Nie ma ograniczeń do zysku, który możesz zagwarantować na dopasowanych zakładach, dopóki szanse są na twoją korzyść. Podczas gdy jeden gracz używa metody dopasowanej zakładu, bukmacher nadal zarabia pieniądze na pozostałych dziesięciu, którzy po prostu tracą zakłady. Podsumowując, dopasowane zakłady są bardzo opłacalne dla osób obecnie bez kont z bukmacherami.

Przewodnik po najlepiej dopasowanych zakładach w USA

Wielu zakładników nie może zmienić między dopasowanymi zakładami i zakładami arbitrażowymi. I pamiętaj, że jeśli nie postępujesz uważnie lub nie popełnisz błędów, ryzykujesz utratę pieniędzy. Więc zacznij od małego (jak 50 USD lub coś takiego) i ucz się powoli. Pamiętaj, że dopasowane zakłady zawierają obliczone ryzyko, więc nie przejmuj się i zakładaj więcej niż instrukcje mówią.

Co jeśli już zapisam się do niektórych bukmacherów?

Tysiące ludzi w PL uważa, że ​​dopasowane zakłady są tego warte. Sprawdź nasze recenzje klientów i dopasowane historie sukcesu w zakładach. Oczywiście, czy warto dla ciebie, zależy od twoich osobistych okoliczności. Spróbuj dopasować zakłady za darmo z bezpłatną próbą ODDSMONKEY.

Jedyną różnicą jest to, że umieszczasz zakład świecki za pomocą wymiany bukmacherskiej, aby zagwarantować zysk. Zamiast tego zalecam użycie dopasowanej usługi bukmacherskiej, takiej jak ReddsMonkey. Ich zespół nieustannie szuka najnowszych ofert, które są następnie przesyłane do obszaru członków. Bukmacherzy nie tylko rozdają bezpłatne zakłady i GGBet online bonusy każdemu, kto się rejestruje lub odpowiada. Dlatego zwykle istnieje pewne kryteria kwalifikacyjne, zanim uzyskasz dostęp do promocji. Dopasowany kalkulator bukmacherski opracował dokładną warsztat, więc powinieneś użyć tej liczby.

Jeśli koń przegra, zarabiasz 15 USD na Betfair i nie tracisz nic na Coral. Rozpoczęcie dopasowanej podróży bukmacherskiej z najłatwiejszą rejestracją ofert to dobrze zalecana strategia. Dwukrotne sprawdzenie wszystkiego jest jedną z najważniejszych dopasowanych wskazówek zakładów na tej liście. Pomoże ci to uniknąć głupich, kosztownych błędów. Jeśli jednak chcesz wydobyć jak najwięcej zysków, z pewnością będziesz chciał rozważyć tę strategię w 2020 roku.

Ich usługa premium kosztuje 19 USD.99/miesiąc lub 150 USD rocznie. Potrzebujesz trochę umiejętności matematycznych, aby zapewnić największy poziom zysku. Umieść swój zakład koralowy 5 USD @ 1.91 za możliwy zysk w wysokości 4 USD.55. Wyścigi konne to wielki biznes w Wielkiej Brytanii, a około sześciu milionów osób uczestniczy w spotkaniach wyścigowych każdego roku. Jest to normalne, że każdy z dziesiątek utworów w całym PL gra gospodarza ponad 10 000 widzów, a co najważniejsze, zwykle jest kilka spotkań dziennie.

Dopasowane przewodniki i recenzje zakładów

Na przykład, gdy dwie duże drużyny, takie jak Fnatic i Astralis, grają ze sobą, możesz postawić na zwycięzcę. Jeśli dobrze zdobędziesz zwycięzcę, pomnożisz swój zakład z kursem. Więc na przykład, jeśli postawiasz na Astralis, gdy mają 1.5 szans na wygraną, otrzymasz 15 $, gdyby Twój zakład wynosił 10 $. Na przykład koral często ma nową ofertę klientów, w której umieszczasz zakład 5 USD na dowolny wynik (możesz wygrać lub w każdej drodze), o ile szanse wynoszą 1.50 (1/2) lub więcej. To miłe, delikatne wprowadzenie, które pomaga łatwo zarabiać pieniądze. Bukmakerzy jest to absolutnie zrównoważone, ponieważ ich nadmierne i nieefektywne wykorzystanie tych promocji przez klientów upewniają się, że bukmacherzy zarabiają pieniądze. Jedną z tych możliwości jest koncepcja dopasowanych zakładów.

Maksymalizacja zysków dzięki odpowiedniej dopasowanej strategii zakładów

Społeczność kurwa jest być może najbardziej aktywna. Zawsze jest ktoś pod ręką, aby odpowiedzieć na zapytanie lub przedyskutować niuanse dopasowanych zakładów. Jeśli umieścisz 20 USD na koniu @ 3.4 Jako zakład świecki, na przykład Twoja odpowiedzialność wynosi 48 USD.

Obejmuje to oba wyniki meczu, stąd brak ryzyka w nazwie. Wszyscy wiemy odpowiedzialność, ale warunki oznaczają coś zupełnie innego w odniesieniu do zakładów bez ryzyka. Odpowiedzialność to kwota, którą tracisz lub płacisz, gdy straci zakład. Możesz stracić swój udział tylko za pomocą zakładów z tyłu bez względu na szanse. Jednak odpowiedzialność zabezpieczeń świeckich zależy od szans. To dla wygody, które są dopasowane do manekinów na manekiny.

To może zabrzmieć trochę protekcjonalnie, ale zrobiłem to wcześniej. Niezwykle łatwo jest postawić na całkowicie niewłaściwą grę, gdy jesteś w pośpiechu! Na szczęście istnieją sposoby na zminimalizowanie strat w tych sytuacjach, takie jak jak najszybciej wypłatę. Wszystko, co musisz zrobić.55) oraz świeckie szanse i prowizja (1.64 i 5%).

Tags:

priya_paaritoshfoods

See all author post

Leave a Comment

Your email address will not be published.

0
X